Fotopraha.com | Praha a okolí ve fotografiích

Ceník fotografií

Zde uvedené ceny fotografií berte prosím pouze orientačně, ke každé zakázce přistupuji individuálně a náklady mohou být rozdílné. U panoramat nelze stanovit přesnou cenu, protože jsou každé trošku jinak velké a tisky mohou být o hodně větší než z běžného jednoho políčka fotoaparátu.

Fotografie tisknu v laboratořích firmy Thalia Picta, která je zpracováním a kvalitou fotografického tisku špičkou ve svém oboru. Fotografie vznikají osvitem digitálních dat technologií Océ LighJet na chemicky zpracovaný fotografický papír. Výsledný fotografický tisk je podlepen lepenkou Kapa, která fotografii fixuje a zabraňuje ve shrnutí. Takto upravená fotografie je pak zarámována kvalitním hliníkovým rámem Nielsen.

60 × 40 cm ..... 2200 Kč
45 × 30 cm ..... 1400 Kč

Dodací lhůta obrazu se pohybuje okolo sedmi dnů, kde hlavně záleží na požadavcích a přáních zákazníka.

Ceny fotografií použitých v časopisech, knihách, na pohlednicích a prospektech či v reklamách zde nelze jednoduše rozepsat, protože se liší podle situace. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Pro výběr fotografií prosím použijte mé portfolio a fotografie můžete označit názvem či jejich číslem, které je vždy u fotografie uvedeno.